FOTOGRAFIA ŚLUBNA - Starogard Gdański - Zdjęcia plenerowe, reportaż.

Fotograf Starogard Gdanski – Photography | Polska | Zdjecia | Slub | Portret | Fotografia slubna | Reportaz slubny

Daniel Langowski - photography - Fotografia ślubna

Ceremonia ślubna jest jednorazowym wydarzeniem, więc fotografia powinna być doskonała, a fotograf musi być przygotowany do uchwycenia pięknych chwil i tego wyjątkowego wydarzenia. Ślub obejmuje różne rodzaje uczuć takich jak radość, podniecenie, przyjemność i trochę pozytywnego bólu. Fotograf musi umieć uchwycić te wszystkie uczucia i magię za pomoca swojego aparatu. To właśnie fotograf powinien byc priorytetem przy planowaniu ślubu.Zdjęcia wykonuję całkowicie za darmo. Fotografia jest moim hobby i każda sesja oraz fotoreportaż ślubny jest wykonywany za darmo bez pobierania jakichkolwiek opłat czy też pospolicie mówiąc pieniędzy. Wszelkie zmiany graficzne wykonywane są przez panfotograf.org za darmo bez pobierania opłat - pieniędzy. Nie pobieram żadnych pieniędzy od osób które są fotografowane.

Daria i Tomasz – Sesja zdjęciowa – Fotograf Pelplin

http://panfotograf.org/2011/07/daria-i-tomasz-sesja-zdjeciowa-fotograf-pelplin/

Na zdjęcia wyruszyliśmy około godz. 11.00    i ten poranny sms ;D   „Maxymalnie na 11 bedziemy, moja zona ma dzis ‚ogon’ … 🙂 ”

powrót  o 23.00 😉     Razem z Darią i Tomaszem przeżyłem niezapomniane chwile.. sam nie mogę  wyjść z podziwu jak wszystko się udało 🙂

Życzę sobie i każdemu fotografowi takiej pary młodej jak Daria i Tomasz.

Poniżej zdjęcia z Malborka i ze stadionu oraz Orłowa  😉

 

 

Jak wracaliśmy Daria oczywiście zasnęła 😉    Nie mogłem się oprzeć i cyknąłem fotkę ;D

pozdrawiam Was   Młodzi !     🙂.

Tags: , , , , ,

Comments are closed.